• O nas

byCabo to polska marka, która powstała przez szczęśliwy splot wydarzeń w 2014 roku. Jej nazwa jest inspirowana meksykańskim kurortem Cabo San Lucas, a sukienki z falbanami to fascynacja kolorami tego miejsca, pięknymi plażami, ciepłym słońcem i turkusem oceanu.  

Beata Stańczak, właścicielka i pomysłodawczyni marki, w swoich projektach podkreśla kobiecość, stawia na fantazyjne detale, lekkość i swobodę. Kolekcje, ograniczane do krótkich serii, często są limitowane, co m.in. stanowi o ich wyjątkowości, nietuzinkowości.

Jako marka, staramy się połączyć oryginalne wzornictwo i wysoką jakość, dlatego wszystkie ubrania tworzymy w Polsce, pracując z doświadczonymi fachowcami i firmami, a nasze sukienki szyjemy z włoskich tkanin, najczęściej jedwabi.

Zostaliśmy docenieni na polskim rynku przez wielu stylistów oraz popularne czasopisma, m.in. Harper's Bazaar czy Twój Styl (lista publikacji prasowych tutaj), a co najważniejsze - przez te klika lat udało nam się zdobyć grono wiernych klientek w Polsce oraz zagranicą. Nasze rzeczy wysyłamy nie tylko do Europy, ale także do USA, Singapuru czy Australii. 

byCabo to współczesna definicja romantycznej kobiety, definicji made by Cabo.